Taksi Reklamları

Tüm Türkiye’de hizmet veren, ticari taksiler İze Reklam tarafından reklam mecralarına dönüştürülmektedir. Avrupa ve Amerika’da en çok kullanılan açık hava reklam mecralarından olan Ticari taksiler ülkemizde de reklam amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Taksiler, tam kaplama, parçalı kaplama, taksi üzeri rooftop, taksi top, taksi kanopi, taksi reklam panoları, taksi iç mekan reklamları, koltuk kılıfları, reklam gösterim ekranları, ceplik uygulamaları ve örnek ürün dağıtımları hizmetleri ize reklam tarafından servis edilmektedir. Özellikle İstanbul taksi durakları, Ankara taksi durakları, İzmir taksi durakları, Bursa taksi durakları ve bu şehirlerdeki, otel taksi durakları, alışveriş merkezleri taksi durakları yoğunluklu olarak tercih edilmektedir.

Taksi Top(Taxi Top /Roof Top / Kanopi): Taksi üzeri gündüz ışıksız, gece ışıklı olarak konulan reklam panolarını içermektedir.

Taksi Reklam Uygulaması: Folyo araca tam yada parçalı olarak kaplandığı gibi, reflektörlü folyo ile de uygulamalar yapılabilmektedir. Folyonun özelliği 3M dış mekan folyodur. Cam alanlara cam grafiği folyosu OWV (One Way Vision) kullanılmaktadır. Dijital print baskı 1 sene garantilidir.

Baskı Makinesi: Vutek UltraVu II 3360 (4, 6 veya 8 renk seçenekleriyle 720 dpi baskı kalitesinde , 320 cm enine kadar saatte 196 m² hızıyla branda, folyo, kağıt, mesh ve tekstil ürünlerine baskı yapılabilmektedir.)

Taksi Reklamları Mecra Detay Bilgileri

Ticari Taksiler günde ortalama 30 sefer yapar.
Günlük ortalama 400-450 KM yol kat eder. (Yılda 144.000 KM)
Günlük ortalama 30-50 yolcu taşır.
Taksi reklamları 1000'nin üzerinde durak (Bölge) seçeneği sunar.
Taksi reklamları, Edirne'den, Kars'a tüm Türkiye'de geniş bir lokasyonda uygulama olanağı sunar.
Taksilerde gece ışıklı Rooftop uygulanabilir. Ayrıca 3 boyutlu ürün dummy'leride taksi tavlarına rooftop olarak uygulanabilmektedir.
Taksi reklam uygulamalarında araçlar, parçalı (kısmen) ya da tam kaplama (Tamamı) olarak giydirilebilir.
Reklam veren istediği hattan (semtten) istediği kadar araç seçebilir.
Taksilere ait, detaylı durak bilgileri için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Card image cap
Card image cap

HİZMETLERİMİZ

Reklam Mecraları


KAT REKLAM


Konak Mah. Yıldırım Cd.
Gençaslanlar İş Mrk. K.3 D.42
16240 Nilüfer, Bursa
(0224) 451 5971