Otobüs Reklamları

Kat Reklam Türkiye’de belediye otobüsleri, Halk otobüsleri, tramvay, duvar, billboard,metro, teleferik, okul servis araçları, personel servisleri ve personel servis araçları, ticari araç kaplama, ticari araç giydirme, feribot, balon, zeplin, diğer belediye ve özel toplu taşıma araçlarını reklam mecralarına dönüştürmektedir. Otobüsler, geniş reklam alanları, uzun yol güzergahları, hareketli reklam taşıma özellikleriyle reklam verenler tarafından yoğun kullanılmaktadır. Yerel medyanın gücüne inanan reklam verenler, Anadolu’daki açık hava reklam kampanyaları için İze Reklamı seçmektedirler. Otobüs reklamları için İze reklam, tüm reklam verenlerin Anadolu da yerel reklam partneridir.

Teknik Özellikler: Otobüs reklamlarında kullanılan folyo 3M dış mekan folyosudur. Cam alanlara cam grafiği folyosu OWV (One Way Vision) kullanılmaktadır. Dijital print baskı 1 sene garantilidir.

Baskı Makinesi: Vutek UltraVu II 3360 (4, 6 veya 8 renk seçenekleriyle 720 dpi baskı kalitesinde , 320 cm enine kadar saatte 196 m² hızıyla branda, folyo, kağıt, mesh ve tekstil ürünlerine baskı yapılabilmektedir.)

Otobüs Reklamları Mecra Detay Bilgileri

Şehirlerin en çok kullanılan toplu taşıma araçlarıdır.
Birçok şehirde ring olarak sefer yaptıkları için tüm sene boyunca tüm hatlarda görülürler.
Edirne den Kars'a Tüm Türkiye de geniş bir lokasyonda uygulama olanağı sunar.
Otobüs Reklamları, tam kaplama, çift katlı tam kaplama, şerit kaplama ve superback olarak giydirilebilir. ( Uygulamalarda 3M folyo kullanılmaktadır.)
Otobüs reklamları; Minimum 1 ay maksimum 12 ay dönemlerde yapılabilmektedir.
Otobüs reklamlarında araç sayısı sınırlaması bunmamaktadır.
Uygulama İl belediye yönetmelik ve yönergelerine uygun olarak yapılabilmektedir.

Fiyat Teklifi Alın

Card image cap
Card image cap

HİZMETLERİMİZ

Reklam Mecraları


KAT REKLAM


Konak Mah. Yıldırım Cd.
Gençaslanlar İş Mrk. K.3 D.42
16240 Nilüfer, Bursa
(0224) 451 5971